Remonty Łódź - Monter Vis

MONTER VIS Łódź - firma remontowo-budowlana

Wykonujemy prace remontowo-budowlane na terenie Łodzi i okolic.


Firma Remontowo-Budowlana
Firma Remontowo-Budowlana MONTER VIS

Zajmujemy się kompleksowymi remontami budowlanymi, wykonujemy również na życzenie Klienta indywidualne projekty wykończenia wnętrz, opracowujemy sposoby rozbudowy i przebudowy istniejących budynków.


Po zakończeniu prac budowlanych zajmujemy się również wszystkimi dokumentami potrzebnymi do odbiorów technicznych zrealizowanej inwestycji łącznie z uzyskaniem decyzji na użytkowanie. Podczas remontu obecny jest wymagany prawem budowlanym kierownik budowy. Na wszystkie wykonane przez nas prace budowlane udzielamy gwarancji. Nasze usługi remontowo-budowlane wykonujemy na terenie Łodzi i okolic jak również terenie całego kraju.

Doświadczenie poparte wieloletnią praktyką, oraz zdobyta wiedza pozwala nam należycie realizować oczekiwania Inwestorów. Zadowolenie Klienta jest dla naszej firmy najważniejszym kryterium. Liczne referencje są potwierdzeniem naszych kwalifikacji w dziedzinie budownictwa.

Firma MONTER VIS to pełen profesjonalizm w wykonywanych pracach, rzeczowa i kompetentna obsługa oraz wysoka jakość i niezwykła terminowość.