Remonty Łódź - Monter Vis

MONTER VIS Łódź - firma remontowo-budowlana

Wykonujemy prace remontowo-budowlane na terenie Łodzi i okolic.


Boazeria z PCV


Panele z PCW mogą mieć powierzchnię błyszczącą lub matową
Panele z PCW mogą mieć powierzchnię błyszczącą lub matową

Zamiast tradycyjnych desek można wybrać panele z PCW, które będą je imitowały.Mają budowę komorową, czemu zawdzięczają swoją sztywność. Ich grubość to 1 cm. Mogą mieć długość od 2,6 do 6 m i szerokość od 10 do 30 cm. Oferowane są w bogatej kolorystyce, dzięki czemu łatwo je dopasować do planowanego wystroju wnętrz. Niektóre mają nawet nadruki imitujące kamień naturalny lub wzór naturalnego drewna. Oczywiście po zamontowaniu nie trzeba ich już w żaden sposób wykańczać ani dekorować.

Są fabrycznie zabezpieczone warstwą lakieru uodparniającego je dodatkowo na ścieranie i przypadkowe zarysowania.Są sprzedawane wraz z całym systemem zawierającym komplet materiałów mocujących i wykończeniowych.

W porównaniu z tradycyjnymi deskami ważą trochę mniej. Są odporne na wodę i łatwe do utrzymania w czystości, więc z powodzeniem można je stosować w łazienkach oraz pralniach. Poza okresowym myciem nie wymagają żadnych czynności konserwacyjnych.

Zalety i wady boazerii z PCV


Zalety: łatwe w obróbce; lekkie; odporne na uszkodzenia; nie trzeba ich wykańczać; proste w montażu; łatwo je utrzymać w czystości, są odporne na wodę, mają bogate wzornictwo.

Wady: nie są odporne na działanie ognia.